Obavještavamo vas da Udruga Svitanje provodi projekt pod nazivom "Mentalno zdravlje i seksualnost".

Ukoliko želite unaprijediti svoje seksualno zdravlje ,te smatrate da vam nedostaje psihoedukacija iz područja seksualnog zdravlja ili želite poboljšati svoje seksualno funkcioniranje i raditi na rješavanju problema o kojime se nite usudili progovoriti do sada, obratite nam se s povjerenjem. Prvenstveno nam je cilj maknuti tabu s ove teme i pomoći ljudima da o seksualnosti razgovaraju kao o nečem sasvim "normalnom". Savjetovalište vodi osoba koja je završila edukaciju za savjetnicu iz područja seksualnog zdravlja pri Hrvatskom udruženju za seksualnu terapiju, čija je i članica, te radi pod stručnom supervizijom .

INFORMACIJE: radnim danom od 10-15, na telefon :01 3833 265